Skip to main content

Koľko stojí výzdoba?

Ťažká otázka, ak by sme ju chceli prirovnať tak môžeme k otázke koľko stojí dom. Celková cena závisí od počtu ľudí, štýlu výzdoby ako aj typu sedenia a bohatosti výzdoby, či živé alebo umelé kvety. Variabilita materiálov je veľmi veľká, a preto je pre nás nemožné povedať len tak jednoducho nejakú cifru. Je dobré mať predstavu o tom ako by výzdoba mala vyzerať a určite mať premyslený aj nejaký finančný strop čo sa týka maximálnej ceny.

Ako dlho dopredu si treba výzdobu alebo termín u Vás zarezervovať?

Niektoré nevesty si robia záväzné objednávky aj rok dopredu, iné zase mesiac dopredu. Čím skôr si tovar alebo služby zajednáte, tým lepšie pre Vás, pretože potom máte istotu, že to po čom ste túžili bude ešte voľné. Tak isto sa nestane, že už budeme mať termín na realizácie uzavretý kvôli inej akcii.

Je možné si materiál iba zapožičať ?

Áno, tovar si môžete aj iba zapožičať, pokiaľ si plánujete robiť výzdobu sami. Radi Vám poradíme, a v dohodnutý dátum budete mat všetko nachystané. Vrátenie je obvykle v pondelok, po dohode je možné aj v utorok.

Môžem si priniesť aj niečo vlastné?

Samozrejme, pokiaľ máte materiály, ktoré ste si už zakúpili, vyrobili, prípadne zdedili, povedzte nám a my ich určite zakomponujeme do výzdoby.

Je možné riešiť celú svadbu aj zo zahraničia?

Áno, a nie je to nič neobvyklé. Veľmi veľa nevestičiek žije v zahraničí a všetka komunikácia je iba cez e-maily, pretože prichádzajú v týždeň svadby. Čokoľvek sa dá odfotiť, upraviť a vybaviť, odporučíme ďalších kvalitných profesionálov, netreba mať z toho strach.

Je možné si dekorácie prísť prevziať autom?

Áno, pred našim obchodom je možné zastaviť, ale keďže sme súčasťou historického centra,  iba od 9.30 – 11.00 hod.

Nenašli ste to, čo ste hľadali? Napíšte nám Vašu otázku na e-mail v7nebi@yahoo.com

Top