Skip to main content
konáriky

Naše služby sú šité na mieru pre každého klienta, v závislosti od požiadaviek ktoré má.

Výzdoba sály, obradu, domu, či auta

Od prvého stretnutia – podľa predstáv vypracujeme cenovú kalkuláciu, všetko privezieme a naaranžujeme interiér aj exteriér – až po debarasovanie po svadbe. Vieme pre vás vyhotoviť rôzne svadobné tlačoviny, napr. menovky, menu karty a nazdobený zasadací poriadok. Okrem toho naaranžujeme svadobné kytičky s pierkom, kytice pre mamy s pierkami pre otcov, náramky pre družičky s pierkami pre družbov, prípadne kvetinové čelenky pre malé družičky, kvetinové aranžmány, kvety na dozdobenie torty či auta.

Návrh, rozpočet a nachystanie dekorácií

Poradíme pri výzdobe miestnosti, vyrátame potrebné materiály, nachystáme vázy a kvety, sviečky a svietniky, servítky naskladané a nazdobené podľa plánu. Keď si to všetko vyzdvihnete, môžete si užiť dekorovanie vlastnej svadby.

Zapožičanie inventáru

Pokiaľ si iba potrebujete zapožičať inventár, určite si vyberiete zo širokej ponuky váz, svietnikov, rámov a stojanov, aranžmánov, ozdôb na autá a dekorácií do kostola. Nájdete u nás aj kvalitné návleky na stoličky s mašľami v 24 farebných odtieňoch a rôznych materiáloch, obrusy a dekoračné látky, svetelnú látkovú stenu, slávobránu, priestorové svietniky, inventár na candy bar a mnohé iné.

Nákup materiálov

Nájdete u nás všetko, čo potrebujete k vášmu svadobnému dňu. Kúpite u nás servítky z netkanej textílie cca 200 druhov a farieb, sviečky, svadobné doplnky, párty doplnky, doplnky na rozlúčku so slobodou, fotokútik,výročné a detské oslavy.

Odporučíme vám

– kvalitného fotografa, kameramana a dokonca aj kondičného trénera
– kontakt na veterána či limuzínu
– svadobné oznámenia na objednávku
– svadobné poháre s gravírovaním na objednávku

Objednajte si naše svadobné a dekoračné služby.

Kontaktovať
Top